| Product name | RS485 to fiber optic converter |
|---|---|
| فيديو | 8 قنوات، فيديو تناظري |
| Data | 1ch, RS485 format |
| طول الموجة | 1310 نانومتر / 1550 نانومتر |
| Voltage | 5V |
| Output Power | -8~3dBm |
|---|---|
| Product Category | Video Digital Optical Converter |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Optical Interface | FC Standard, ST/SC Optional |
| Video Compatible Systems | NTSC/PAL/SECAM |
| Storage Temperature | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| Output Power | -8~3dBm |
| Data Protocol | RS485 |
| Dimension-Standalone | 179mm ×128.5mm ×28.5mm |
| Channel Quantity (Data) | 1ch, from control center to camera |
| Output Power | -8~3dBm |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Product Name | 4-Channel Standard Definition Analog BNC to Fiber with RS485 20KM Video Optical Converter |
| Video Compatible Systems | NTSC/PAL/SECAM |
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Product name | BNC video fiber media converter |
|---|---|
| Fiber | FC port |
| Video | 2ch, analog, BNC port |
| Distance | 20Km, single mode |
| Dimension | 120mm*105mm*28mm |
| Product name | Fiber optic video transmitter receiver |
|---|---|
| Channel | 2 port |
| Video format | 1080P, AHD CVI TVI |
| Color | Black |
| Size | 12cm*10.5cm*2.8cm |
| Product name | Video digital optical converter |
|---|---|
| Fiber port | FC connector |
| Distance | 5km, multimode fiber |
| Data | RS485, 1ch |
| Bandwidth | 0~300kbps |
| اسم المنتج | محول بصري رقمي تناظري للفيديو |
|---|---|
| Fiber | FC port |
| Video | 8ch, BNC interface |
| Voltage | DC input 5V or 12V |
| Compatible | NTSC/PAL/SECAM |
| اسم المنتج | جهاز إرسال واستقبال فيديو بصري |
|---|---|
| الفيبر | FC، ST SC اختياري |
| قضية | نوع الرف 1U |
| البعد | 485(طول)*237(عرض)*45(ارتفاع)مم |
| وزن | 2.24 كجم/القطعة (الوزن الصافي) |
| الاسم | محول الفيديو إلى الألياف |
|---|---|
| قناة | 16 قناة |
| شكل الفيديو | AHD/CVI/TVI، 1080 بكسل |
| التوافق | تنسيق ANALOG/NTSC/PAL/SECAM |
| مدخلات الطاقة | مدخلات التيار المتردد |